Україна розгромною перемогою стартувала на чемпіонаті світу з хокею

20,5 т.
Збірна України з хокею

Збірна України з хокею перемогою стартувала на чемпіонаті світу-2022 у дивізіоні 1B, який у ці дні проходить у польському місті Тихи. Підопічні Вадима Шахрайчука з рахунком 7:0 обіграли команду Сербії.

1B – це третій за силою дивізіон у світовому хокеї. Переможець цього ЧС отримає перепустку до групи IA. Переможець IA виходить у топдивізіон.

Капітан Андрій Міхнов зробив чотири результативні передачі, Олександр Пересунько та Вадим Мазур оформили по дублю, а 19-річний воротар Дмитро Кубрицький відзначив свій дебют на дорослому чемпіонаті світу шатаутом.

Збірна України з хокею обіграла Сербію

Українські хокеїсти відкрили рахунок уже на другій хвилині, впевнено розігравши більшість. Досвідчений Роман Благий видав пас на хід Міхнову, той віддав далі на Пересунька – і 22-річний нападник не залишив шансів голкіперу.

Українська вболівальниця на хокеї

До кінця періоду Пересунько зміг оформити дубль. У другій 20-хвилинці соло вів Мазур, який відзначився двома забитими шайбами.

Україна – Сербія 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

1:0 - 01:24 Пересунько (Міхнов, Благий – більшість)

2:0 - 10:51 Пересунько (Міхнов, Пангелов-Юлдашев)

3:0 - 23:30 Мазур (Матусевич, Міхнов)

4:0 - 29:00 Мазур (Пангелов-Юлдашев, Міхнов – більшість)

5:0 - 33:10 Німенко (Благой, Андрійков)

6:0 - 48:24 Морозов (Ворона, Андрійков – меншість)

7:0 - 50:39 Лялька (Фадєєв)

Воротарі: Кубрицький – Ранкович

28 квітня Україна зіграє із Польщею.

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, 26 квітня у Росії відібрали право приймати чемпіонат світу з хокею 2023 року в топдивізіоні, що є великим ударом для країни та Путіна, які люблять цей вид спорту. Рішення про скасування турніру на території РФ було ухвалено на засіданні Ради Міжнародної федерації хокею (ІІХФ) у швейцарському Цюриху.