У щільній боротьбі "Кременчук" обіграв "Крижаних Вовків" в УХЛ

У щільній боротьбі 'Кременчук' обіграв 'Крижаних Вовків' в УХЛ

У Кременчуці відбувся матч 32-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч, в якому місцеві "городяни" приймали "Крижаних Вовків".

На 8-й хвилині юний Тимофій Савицький відкрив рахунок в матчі, закинувши свою другу шайбу в сезоні. В середині другого періоду Сергій Дорофєєв фірмовим кидком пробив В'ячеслава Новицького, однак ще до закінчення ігрового відрізка господарі в складі господарів відзначилися Дмитро Созонов і Ілля Смирнов.

Незадовго до закінчення основного часу Олександр Панков скоротив відставання "Крижаних Вовків", і на останній хвилині, враховуючи чисельну перевагу киян, наставник "вовків" випустив шостого польового гравця. Однак Олександру Пуксу вдалося відправити шайбу в порожні ворота і встановити на табло підсумковий рахунок 4:2.

Нагадаємо, що 33-й тур чемпіонату УХЛ Паріматч почнеться в середу, 10 лютого. О 18:00 "Кременчук" прийме "Білий Барс" (трансляція на сайті XSPORT.ua), а о 19:30 "Маріуполь" зіграє з "Донбасом" - цей матч буде показаний на телеканалі XSPORT.

"Кременчук" - "Крижані Вовки" 4:2 (1:0; 2:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Савицький (Ворона), 08:14. 1:1 Дорофєєв (Панков), 31:12. 2:1 Созонов (Хрішпенц, Тютченко - більш.), 37:59. 3:1 Смирнов (Коробов, Яковлєв), 39:20. 3:2 Панков (Дорофєєв, Ш. Хеффернан - більш.), 53:24. 4:2 Пукс, 59:32.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Яковлєв, Хрішпенц - Варава, Грицьких - Толстушко, Александров - Алексюк; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Созонов - Пукс (А) - Тютченко, Савицький - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Смирнов - Денискін.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Жигалов - Дорофєєв (К), Макаров - Павлов, Сисоєв - Лучніков; Маландін - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Хеффернан, Калинич - Неверов - Сібілевіч, Андрющенко, Черемнов.