У драматичному фіналі визначився переможець чемпіонату світу з хокею

115,2 т.
Фінляндія Канада

Збірна Фінляндії з хокею в овертаймі обіграла команду Канади і вчетверте у своїй історії виграла чемпіонат світу. Фінальна зустріч на "Нокіа Арені" у Тампере завершилася з рахунком 4:3.

Планетарна першість відбулася у фінських Тампере та Гельсінкі. Цього року світовий форум, на який потрапили найсильніші хокеїсти планети, пройшов без збірної Росії.

У лютому рада IIHF усунула збірні Росії та Білорусі від міжнародних змагань на невизначений термін.

Для збірних це стало 15-ю очною зустріччю. До цього 5 разів перемагали канадці. 9 разів успіх святкували суомі. Різниця забитих шайб складала 35/43.

Фіни більше атакували

Перший період пройшов у позиційній боротьбі, де спортсмени обох країн більше уваги приділяли захисту, а глядачі покинутих шайб не побачили.

Прем'єр-міністерка Фінляндії також була на трибунах

Рахунок у матчі на 4-й хвилині другого періоду відкрив Ділан Козенс, реалізувавши більшість. Усі ключові події розгорнулися у третій 20-хвилинці. Феєричний напад суомі просто розгромив канадців.

Матч пройшов у запеклій боротьбі

До 17-ї хвилини рахунок був 3:1, коли "кленове листя" з інтервалом у хвилину забили дві шайби.

Перемогу в овертаймі приніс кидок Сакарі Маннінена, який реалізував більшість.

Збірна Канади з хокею

Нагадаємо, що збірні Росії та Білорусі не візьмуть участь у чемпіонаті світу з хокею 2023 року. Турнір спочатку повинен відбутися у Санкт-Петербурзі, але північна столиця РФ була позбавлена ​​цього права після початку війни в Україні.​

Російські хокеїсти програли фінал Олімпіади

Як повідомляв OBOZREVATEL, чеські вболівальники знайшли оригінальний спосіб обійти заборону на прапор України на чемпіонаті світу з хокею 2022 року у Фінляндії.​