"Такого ніколи не бачив". У Москві на хокеї стався "шок-контент". Відео

72,2 т.
Михайло Утенков

У Москві під час хокейного матчу аматорської ліги "Трудові Резерви" між місцевими командами "Леопарди" та НС REVOL ICE хокеїст господарів Михайло Утенков напав на головного арбітра. Інцидент трапився на "Чкалов Арені".

На 10-й хвилині другого періоду при рахунку 5:3 на користь НС REVOL ICE 43-річний Утенков отримав 2-хвилинний штраф. Захисник спершу подався на лаву штрафників, проте потім передумав, під'їхав до рефері, вдарив його по голові ключкою, а потім, коли суддя впав, добив ногою.

Гравці НС REVOL ICE кинулися відтягувати Утєнкова. Той, особливо не опираючись, покинув кригу. Потерпілому досить тривалий час надавали допомогу.

Команди дограли другий період, але потім зустріч було зупинено. "Леопардам" присудили технічну поразку – 0:5.

Коментатор, який працює на цій грі, не зміг стримати емоцій, заявивши, що не бачив ніколи такого "шок-контенту".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!