"Сокіл" в суху обіграв "Дніпро" і продовжив боротьбу за перше місце в УХЛ

4,2 т.
'Сокіл' в суху обіграв 'Дніпро' і продовжив боротьбу за перше місце в УХЛ

23 січня, в Києві відбувся поєдинок 28-го туру УХЛ Паріматч, в якому "Сокіл" приймав херсонський "Дніпро".

Вже в першій атаці, на 40 секунді першого періоду "соколята" відкрили рахунок. Точним кидком відзначився Ступак. Господарі не зупинилися на досягнутому і продовжували штурмувати ворота гостей. Смирнов і Симчук в парі з Міхновим могли подвоювати рахунок, але цього разу надійно відіграв Хомутов.

У свою чергу, у другій половині періоду херсонці розігралися. Підопічні Підгурського пішли вперед і почали створювати гольові моменти біля воріт "Сокола", але прошити голкіпера киян до них так і не вийшло.

На 17 хвилині матчу "Сокіл" закинув другу шайбу. Господарі провели свою швидку контратаку, яка завершилася голом Гончаренка. У свою чергу "щуки" могли розмочити рахунок в кінці періоду, але Крисанов не зміг реалізувати свій вихід. На перерву команди йшли за рахунку 2:0 на користь "Сокола".

Після другої двадцятихвилинки цифри на табло не змінилися. Закинути могли обидві команди, але ніхто не зумів реалізувати свої моменти. Часом хокеїстів підводила точність, а часом команду рятували воротарі.

У заключній двадцятихвилинці кияни зуміли дотиснути "щук" і, забивши ще дві шайби, завершили поєдинок з рахунком 4:0. Точними кидками відзначилися Міхнов і Рубан.

"Сокіл" - "Дніпро" 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0-Ступак (Міхнов-Симчук), 00:40; 2:0 – Гончаренко (Смирнов), 16:15; 3:0 – Міхнов (Рубан), 48:35; 4:0 – Рубан (Голубич - Кузьменко), 58:31.

Сокіл: Кубрицький( Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Лисенко - Бєлінський, Сушков -; Рубан - Кузьменко - Морозов (К), Ступак - Симчук - Міхнов (А), Гільманов - Смирнов - Гончаренко, Пойманов - Панченко - Сиротенко.

Дніпро: Хомутов( Петров); Декало - Сірченко, Дорофєєв - Ратушний, Афанасьєв (К) - Матусевич, -; Янишевський (А) - Гасніков (А) - Галєєв, Швецов - Крисанов - Каракулько, Чернишенко - Воробйов - Целогородцев, Панасенко - Борисов - Болотін.