"Сокіл" у впертій боротьбі з дублем Курбатова обіграв "Кременчук"

3,5 т.
'Сокіл' у впертій боротьбі з дублем Курбатова обіграв 'Кременчук'

20 лютого, в Кременчуці відбувся другий поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч між місцевим "Кременчуком" та київським "Соколом".

Період команди почали на рівних, обмінюючись небезпечними моментами біля воріт Новицького і Дубровського. Але першими свої моменти змогли реалізувати гості - Курбатов кинув з-за воріт і шайба опинилася в сітці після рикошету від спини Новицького.

Зрівняти рахунок кременчужани змогли тільки на екваторі другого періоду, коли Денискін виїхав на вбивчу позицію і відправив шайбу точно у верхній кут воріт Дубровського.

У третьому періоді команди вели дуже в'язку гру з великою кількістю зупинок і вилучень - всього за матч команди отримали 20 малих штрафів на двох. І хоч команди досить багато грали в нерівних складах, але реалізувати вдалося лише одне вилучення. Голубич відзначився у воротах Новицького, подвоївши перевагу "Сокола".

Ця шайба і поставила результативну точку в цьому поєдинку і подарувала перемогу "Соколу" над чинними чемпіонами.

"Кременчук" - "Сокіл" 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Курбатов, 6:50; 1:1 Денискін (Яковлєв), 32:19; 1:2 Курбатов (Морозов, Павленко), 41:45; 1:3 Голубич (Німенко, більш.), 55:34;

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Григорян, Бойових - Хрішпенц, Алексюк - Грицьких, Яковлєв - Варава; Савченко - Дубінін - Кисельов (К), Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савицький - Гриценко (А) - Ворона, Денискін - Смирнов - Коробов.

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Лисенко - Голубич, Букарев - Андрейків, Сисак - Платонов, Коржилецький; Рубан - Кузьменко - Міхнов, Гильманов - Смирнов - Малєтін, Морозов - Симчук - Павленко, Ступак - Курбатов - Німенко.