СК "Сокіл" здобув впевнену перемогу у матчі з "Білим Барсом" на виїзді

420
СК 'Сокіл' здобув впевнену перемогу у матчі з 'Білим Барсом' на виїзді

26 грудня "Білий Барс" зіграв із "Соколом" у рамках 4-го туру хокейної Суперліги Паріматч.

У першому періоді Микита Малухін закинув шайбу та вивів гостей уперед. Після пропущеного на екваторі періоду року білоцерківці вирівняли гру та кілька разів потурбували голкіпера київської команди, але змінити рахунок до перерви їм не вдалося.

У другому періоді "Сокіл" не зменшував обертів і довів свою перевагу до впевнених 4:0 – по голу на свій рахунок записав Дмитро Шуленін, Віктор Шахворостов та Сергій Мельников. Після четвертої пропущеної шайби "Білий Барс" зробив камбек і на останній хвилині другого періоду скоротив своє відставання до двох шайб голами Михайла Геворкяна та Валентина Микитюка.

У третьому періоді "Сокіл" закріпив за собою перемогу – спочатку Дмитро Марченков відзначився дебютним голом у ХСУ та закинув п'яту шайбу команди, потім по шайбі закинули Дмитро Шуленін та Сергій Дорофєєв. Матч завершився з рахунком 2:7.

"Білий Барс" - "Сокіл" 2:7 (0:1, 2:3, 0:3)

Шайби: 0:1 Малухін (Ніконоров), 10:45; 0:2 Шуленін (Міцкевич), 22:07; 0:3 Шахворостов (Костіцин), 28:02; 0:4 Мельников (Бєліков), 31:40; 1:4 Геворкян (Наливайко, Квасенко), 39:27; 2:4 Микитюк, 39:59; 2:5 Марченко (Шахворостов, Костіцин), 53:51; 2:6 Шуленін, 54:10; 2:7 Дорофєєв (Марченков, Шахворостов), 59:33

"Білий Барс": Квасенко (Полгородник); Селін – Грицюк, Алексюк (А) – Собко, Кулішов – Наливайко; Куцевич (К) – Качан (А) – Лэсников, Брага – Геворкян – Попережай, Удовиченко – Собченко – Микитюк

"Сокіл": Яковлєв (Оганджанян - с); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Петрухно (К) – Аміров, Фроленко; Марченков - Шахворостов - Костіцин (А), Мельников - Біляков - Олійник, Курах - Малухін - Ніконоров