СК "Сокіл" здобув вольову перемогу над "Маріуполем" та вийшов на друге місце у турнірній таблиці

339
СК 'Сокіл' здобув вольову перемогу над 'Маріуполем' та вийшов на друге місце у турнірній таблиці

6 січня у рамках 9-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Маріуполь" приймав СК "Сокіл".

Перший відрізок зустрічі команди провели абсолютно на рівних – "Маріуполь" та СК "Сокіл" здійснили 10 та 9 кидків у площину воріт супротивників відповідно. Проте висока майстерність голкіперів не дозволила командам відкрити рахунок і на першу перерву хокеїсти пішли з нулями на табло.

Хоч і другий період також завершився без покинутих шайб, проте саме гості виглядали набагато активніше біля воріт Олексія Трифонова. Таким чином, за підсумками другої двадцятихвилинки кияни перекидали "чайок" з рахунком 10:4.

Без покинутих шайб команди відіграли й більшу частину третього відрізку зустрічі - жоден із клубів не хотів поступатися в жодному ігровому моменті. Лише за 6 хвилин до кінця матчу СК "Сокіл" зміг розпечатати ворота Олексія Трифонова та одразу двічі – дубль оформив Віктор Шахворостов. Ці шайби поставили гольову крапку у матчі, який завершився вольовою перемогою киян та вивів СК "Сокіл" на чисте друге місце у турнірній таблиці.

"Маріуполь" - СК "Сокіл" 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Шахворостов (Бєляков, Ніконоров), 53:57; 0:2 Шахворостов (Мельников), 54:55;

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Декало – Лисенко, Алексєєв – Артамонов, Олендаренко – Горчишніков, Зуєв – Філімонов; Тютченко – Твердохлібов – Казаковцев (А), Горище – Мазур (К) – Щербатов (А), Костіков – Бойко – Севанькаєв, Коваленко – Ружніков – Янішевський.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Халіков – Дорофєєв (А), Шуленін – Міцкевич, Петрухно (К) – Фроленко, Моксунен; Костіцин (А) – Марченков – Іванов, Олійник – Шахворостов – Мельников, Ніконоров – Бєляков – Аміров, Курах – Хірса.