СК "Сокіл" обіграв усуху "Білий Барс", завершивши виїзну серію перемогою

891
СК 'Сокіл' обіграв усуху 'Білий Барс', завершивши виїзну серію перемогою

15 січня в рамках 11 туру хокейної Суперліги Паріматч "Білий Барс" зустрівся з СК "Сокіл".

У першому періоді "Сокіл" розпочав гру з активного пресингу, атакуючи ворота Василя Полгородника, але ставка на швидку шайбу не спрацювала, а білоцерківцям вдалося нав'язати свою гру противнику. Проте успіху підопічні Олега Микульчика досягли під кінець періоду, реалізував більшість – Віктор Шахворостов вивів команду вперед.

У другому періоді "Сокіл" мав намір збільшити перевагу, а "Білий Барс", у свою чергу, намагався зрівняти рахунок. При високих швидкостях атак і великій кількості моментів, команди все ж таки не змогли змінити рахунок на табло.

У завершальній двадцятихвилинці "Сокіл" подвоїв перевагу – свою дебютну шайбу у хокейній Суперлізі закинув Тигран Манукян. Кияни не зменшували обертів і збільшили відрив до 3:0 - голом відзначився Дмитро Марченков. До кінця третього періоду білоцерківці намагалися створити моменти біля воріт Артура Оганджаняна, але реалізувати ці кидки так і не вдалося. Матч завершився з рахунком 0:3.

"Білий Барс" - СК "Сокіл" 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Шахворостов (Костіцин, Іванов, більш.), 18:57; 0:2 Манукян (Моксунен), 46:16; 0:3 Марченков (Бєляков), 50:56

"Білий Барс": Полгородник (Квасенко); Грицюк – Кулєшов, Алексюк – Наливайко, Селін – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Брага – Качан – Лєсніков, Удовиченко – Геворкян – Попережай, Микитюк.

СК "Сокіл": Оганджанян (Яковлєв); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Моксунен – Аміров, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костіцин (А), Мельников – Бєляков – Марченков, Олійник – Ніконоров – Манукян, Курах.