СК "Сокіл" із дублем Марченкова обіграв "Білий Барс"

258
СК 'Сокіл' із дублем Марченкова обіграв 'Білий Барс'

28 грудня у Броварах свій заключний матч у 2021 році у рамках 6-го туру хокейної Суперліги Паріматч зіграли СК "Сокіл" та "Білий Барс".

І хоч у стартовому відрізку матчу команди показали досить рівний та насичений моментами хокей, але вже у другій половині періоду киянам вдалося нав'язати свою гру противнику з Білої Церкви та закинути дві шайб у ворота Василя Полгородника – по голу у свій актив записали захисники Денис Петрухно та Микита Мицкевич.

У другому періоді команди влаштували гольові гойдалки, двічі обмінявшись голами – спочатку на шайбу Дмитра Марченкова відповів Владислав Брага, а потім по черзі відзначились Іван Бєляков та Богдан Наливайко. На другу перерву команди пішли з рахунком 4:2 на користь киян.

Більшість третього періоду грали без закинутих шайб, істотно зменшивши швидкості своїх атак. Тільки під кінець періоду СК "Сокіл" вдалося довести рахунок до впевненого, відзначившись у воротах "Білого Барса" ще три чотири – рахунок 8:2 на табло встановили Дмитро Шуленін, Дмитро Марченков, Роман Халіков та Віктор Шахворостов.

СК "Сокіл" - "Донбас" 8:2 (2:0, 2:2, 4:0)

Шайби: 1:0 Петрухно, 14:42; 2:0 Міцкевич (Мельников, Бєляков), 19:32; 3:0 Марченков (Шахворостов, Костіцин, більш.), 22:58; 3:1 Брага (Куцевич, Лісников), 27:13; 4:1 Бєляков (Мельников, Міцкевич, більш.), 29:35; 4:2 Наливайко (Алексюк, більш.), 37:10; 5:2 Шуленін (Іванов, Міцкевич, більш.), 56:21; 6:2 Марченков (Олійник), 57:01; 7:2 Халіков (Костіцин, Шахворостов), 57:41; 8:2 Шахворостов (Костіцин, Марченков, більш.), 58:49;

СК "Сокіл": Яковлєв (Макаренко); Дорофєєв (А) – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Петрухно – Фроленко; Шахворостов – Марченков – Костіцин (А), Мельников – Біляков – Іванов, Аміров – Олійник – Ніконоров, Курах – Хірса.

"Білий Барс": Полгородник (Квасенк); Наливайко – Кулішов, Грицюк – Селін, Алексюк (А) – Собко; Геворкян – Куцевич (К) – Лісников (А), Удовиченко – Собченко – Попережай, Брага – Качан – Микитюк, Неверов.