Шайба Володимира Чердака принесла перемогу "Маріуполю" в овертаймі з "Білим Барсом"

222
Шайба Володимира Чердака принесла перемогу 'Маріуполю' в овертаймі з 'Білим Барсом'

4 січня "Маріуполь" зіграв із "Білим Барсом" у рамках 7-го туру хокейної Суперліги Паріматч.

У першому періоді рахунок відкрив "Маріуполь" – Владислав Бойко закинув шайбу у своєму дебютному матчі у хокейній Суперлізі. "Білий Барс" зрівняв рахунок, граючи здебільшого – гол забив Андрій Удовиченко. Ще до першої перерви "сталеві чайки" вийшли вперед – Елієзер Щербатов обіграв Германа Квасенка. Богдан Наливайко відіграв шайбу для білоцерківців. На перерву команди пішли з рахунком 2:2.

У другому періоді команди поперемінно обмінювалися моментами, Маріуполь пресингував Білий Барс, але шайбу закинути не вдалося. Білоцерківці завдали атаки у відповідь і Микита Лєсников вивів команду вперед, обігравши Олексія Трифонова - 3:2.

У завершальній двадцятихвилинці підопічні Сергія Вітера швидко зрівняли рахунок – на третій хвилині третього ігрового відрізку Максим Горечишников закинув шайбу у ворота Германа Квасенка. Командам не вдалося змінити рахунок до кінця періоду. Перемогу Маріуполю в овертаймі принесла шайба Володимира Чердака.

"Маріуполь" - "Білий Барс" 4:3 ВОТ (2:2, 0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Бойко (Тютченко, Лисенко), 01:30; 1:1 Удовіченко (Куцевич, більш.), 04:26; 2:1 Щербатов (Алексєєв, Чердак, більш.), 15:45; 2:2 Наливайко (Брага), 16:58; 2:3 Лєсников (Грицюк), 38:21; 3:3 Горечишников (Зуєв), 42:15; 4:3 Чердак(Бойко, Горечишников), 63:30

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Алексєєв – Артамонов, Декало – Лисенко, Зуєв – Горчишников; Костыков – Мазур (К) – Щербатов (А), Тютченко – Твердохлєбов – Севанькаєв, Горище (А) – Бойко – Янішевський, Філімонов – Ружніков – Коваленко.

Білий Барс: Квасенко (Полгородник); Селін – Грицюк, Наливайко – Алексюк, Кулішов – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич – Удовиченко, Попережай – Качан – Геворкян, Брага – Собченко – Лэсников, Микитюк.