Росія з великими труднощами здобула "бронзу" чемпіонату світу з хокею

28,8 т.
Росія з великими труднощами здобула 'бронзу' чемпіонату світу з хокею

Збірна Росії по буллітам обіграла команду Чехії в матчі за третє місце на чемпіонаті світу з хокею. Поєдинок на льоду "Ондрей Непела Арена" завершився з рахунком 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Уже в першому періоді команди влаштували справжній голепад. До кінця двадцятихвилинки рахунок був 1:2.

Після цього два періоди йшла напружена позиційна боротьба з невеликою статистичною перевагою чехів. Ніхто не хотів ризикувати, тому гра перейшла в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці моментів більше було у росіян, однак чехи відзахищалися і змогли перевести матч в серію буллітів.

Найвдаліше "хокейні пенальті" виконала збірна Росії. Для росіяни це третій комплект бронзових нагород за 4 роки.

Росія - Чехія

Читайте: Де дивитися онлайн фінал чемпіонату світу з хокею Канада – Фінляндія: розклад трансляцій

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч 1/2 фіналу між Росією і Фінляндією завершилася з рахунком 0:1.

Російські вболівальники не змогли пробачити своїй національній команді, що на 75% складається з гравців НХЛ, такого результату, і зацькували її в мережі.