Росія – Фінляндія: рахунок 1/2 фіналу чемпіонату світу з хокею

126,9 т.

У суботу, 25 травня, в Братиславі на стадіоні імені Онджея Непела півфінальний матч чемпіонату світу з хокею-2019 провели збірні Росії та Фінляндії.

Команди показали дуже силову гру, в якій підопічні Ільія Воробйова виявилися слабкішими суперника – 0:1. Єдиний гол на свій рахунок в третьому періоді записав потужний форвард фінів Марко Антілла.

Читайте: Росія – Фінляндія: прогноз на півфінал ЧС з хокею

ЧС-2019. 1/2 фіналу

Росія – Фінляндія – 0:1 (0:0, 0:0. 0:1)

Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Червона машина" впевнено обіграла команду Сполучених Штатів Америки.

У другому півфіналі змагатимуться Канада і Чехія. "Кленові листки" в грі 1/4 фіналу здобули фантастичну перемогу над Швейцарією, перевівши гру в овертайм лише за 0.3 секунди до закінчення зустрічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в мережі з'явилося відео самого драматичного моменту чемпіонату світу з хокею 2019 року.