Російський хокеїст зробив мерзенний вчинок під час матчу НХЛ і тут же кинувся у бійку: опубліковано відео

11,5 т.

Російський хокеїст Микита Задоров відзначився хамським вчинком в матчі Національної хокейної ліги. Інцидент стався утретьому періоді, за рахунку 2:6 не на користь команди росіянина.

Гравець "Колорадо" вирішив зігнати всю злість за поразку, спробувавши виконати силовий прийом проти суперника з "Нью-Йорк Айлендерс". Однак замість цього вдарила його ногою в коліно. В результаті Скотт Мейфілд опинився на льоду, але пропустити поведінки росіянина просто не міг.

Читайте: Відомий російський хокеїст влаштував п'яний дебош в центрі Москви

Американець миттєво скинув рукавички і вирішив помститися кривдникові у кулачному бою. Задоров охоче поліз в бійку, при цьому він отримав кілька важких ударів у голову. Проте, арбітри досить швидко розняли двох хокеїстів, покаравши їх п'ятьма штрафними хвилинами.

Як повідомляв "Обозреватель", кращого хокеїста Росії Олександра Овечкіна зацькували за епічність прогин перед Путіним.