Російські хокеїсти влаштували масову бійку з гравцями збірної Канади: з'явилося відео

27,4 т.

Гравці олімпійської збірної Росії з хокею затіяли розборки на льоду з командою Канади під час матчу в Сочі. Масова бійка сталася під час зустрічі в рамках передсезонного турніру Sochi Hockey Open.

Інцидент стався у кінці другого періоду. Все почалося з того, що канадський хокеїст штовхнув одного з росіян, після чого інші гравці "триколору" заступилися за свого партнера, налетівши на хокеїста "кленових". У результаті почалася бійка "стінку на стінку", передає "Рідус".

Читайте: Канадського хокеїста посадили до в'язниці за побиття судді: відео бійки

Судді винесли покарання відразу декільком гравцям: Ерік О'Делл отримав дві штрафні хвилини за атаку гравця, який не володіє шайбою, а Михайло Григоренко і Джастін Азеведу заробили по п'ять хвилин штрафу. Максим Норо та Ілля Любушкін були покарані за грубість. Збірну Росії оштрафували на дві хвилини за порушення чисельного складу. Сам матч завершився перемогою господарів 3:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відомий хокеїст відмовився від російського громадянства.