Рекорд сезону в українському хокеї! Стільки глядачів на трибунах не було давно

3 хвилини
1,1 т.

Київський СК "Сокіл" продовжує дивувати! Причому робить це столичний клуб не лише на льоду, а й поза його межами.

У черговий ігровий день регулярного чемпіонату хокейної Суперліги у матчі з донецьким "Донбасом" уболівальники "Сокола" та донеччан встановили рекорд відвідуваності! Цю гру в броварській арені "Термінал" за офіційними даними з трибун переглянули 1004 любителів хокею.

СК "Сокіл" знову не залишив своїх гостей виключно наодинці з хоккеєм.

Перед матчем та у першій перерві глядачі могли спостерігати найкрасивіше лазерно-музичне танцювальне шоу.

Лазерне шоу перед матчем "Сокола".

А в другій перерві на льоду Терміналу відбулися вже традиційні катання на швидкість. Діти працювали в парах і могли відчути себе справжньою командою.

Розваги уболівальників.

Під час поєдинку на трибунах запалювали чирлідерки!

Уболівальники "Сокола".

А зірковий український боксер Денис Берінчик здійснив символічне вкидання шайби, а потім із задоволенням роздавав автографи та фотографувався з усіма охочими.

Денис Берінчик (у центрі).

Цікаво мала мирна спортивна боротьба двох шкільних фан-секторів, які розташувалися на протилежних трибунах "Терміналу". Юні вболівальники СК "Сокола" та "Донбасу" весь матч намагалися перекричати один одного!

Фанати "Сокола" встановили рекорд.

Зі змінним успіхом це виходило і в одних, і в інших. Але шанувальники господарів таки здобули свою маленьку перемогу, розтягнувши над сектором величезний прапор із емблемою улюбленого клубу.

Побували на грі "Сокіл" – "Донбас" та хлопці з дитячого будинку "Надія". Після матчу з дітьми зустрілися хокеїсти киян Кирило Фроленко, Іван Хірса та Ілля Собченко.

Юні вболівальники "Сокола".
Гравці "Сокола" із фанатами.
Фотосесія із гравцями "Сокола".
Гравці "Сокола" провели автограф-сесію.

У двох словах – свято вдалося!

Сьогодні СК "Сокіл" зіграє черговий домашній матч на льоду арени "Термінал". Суперником команди Олега Микульчика стане дружківський "Альтаїр". Початок гри – о 19:00!