Матч НХЛ розпочався з масової бійки через побиття росіян. Відео

49,4 т.
Бійка в матчі Вашингтона і Нью-Йорка

Поєдинок Національної хокейної ліги (НХЛ) між "Нью-Йорк Рейнджерс" і "Вашингтон Кепіталз" (2:4) почався з масової бійки між гравцями, що не закінчувалася протягом перших п'яти хвилин.

Як повідомляє видання CBS Sports, як тільки шайба опустилася на лід, по три хокеїста кожної з команд скинули рукавички і вступили в запекле протистояння, за що отримали по п'ять хвилин штрафу. На 50-й секунді на льоду вперше в цьому матчі з'явився форвард "Вашингтона" Том Вілсон, який і був головною мішенню "рейнджерів". Захисник "Нью-Йорка" зчепився з канадським суперником, але не зміг здолати його в бою, отримавши дві додаткові хвилини покарання за те, що спровокував бійку.

Учасники поєдинку згадали про гру в хокей тільки після третього бою, який розпочався на позначці 4:14 першого періоду. Зустріч закінчилася перемогою "Вашингтона" з рахунком 4:2, який здолав "Рейнджерс" вдруге за кілька днів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, форвард "Кепіталз" Том Вілсон розлютив суперників після того, як побив двох росіян в нещодавньому матчі між командами. Один з них, Артемій Панарін, отримав травму, через яку вибув до кінця сезону, а канадський нападник уникнув дискваліфікації, незважаючи на свою поведінку.