"Кременчук" обіграв "Донбас" і скоротив рахунок у серії фіналу УХЛ

УХЛ

12 жовтня фінальна серія плей-оф чемпіонату УХЛ Паріматч переїхала в Дружківку, де відбувся третій матч битви за чемпіонський титул між "Донбасом" і "Кременчуком". Нагадаємо, що до цього матчу рахунок у серії між цими клубами становив 2:0 на користь донеччан.

Сценарій третього матчу серії істотно відрізнявся від двох попередніх насамперед результативністю. Якщо в матчах у Кременчуці вже в першій двадцятихвилинці команди встигали відзначитися, то зараз стартовий період був безголевим. Команди досить обережно провели перші 20 хвилин зустрічі, граючи до першої допущеної помилки.

Помилку команди не допустили і в другому періоді, знову закінчивши період із нулями на табло. І хоч, що "Донбас", що "Кременчук" мали кілька 100% шансів відзначитися біля воріт супротивника, але реалізувати ці спроби так і не вийшло.

У третій двадцятихвилинці команди вели дуже в'язку боротьбу, боячись зайвий раз помилитися. З нулями на табло клуби грали аж до 58-ї хвилини матчу, а потім, в меншості, Всеволод Толстушко прошив Іллю Андрюхова і закинув першу шайбу в цьому поєдинку, яка і стала переможною для "городян".

Відповідно, "Кременчук" розмочив рахунок у фінальній серії плей-оф УХЛ Паріматч і продовжив серію ще на один поєдинок. Зазначимо, що наступний матч серії команди проведуть вже 14-го жовтня в Дружківці –початок матчу о 18:45, а пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

"Донбас" "Кременчук" 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Рахунок в серії 2:1

Шайби: Толстушко (Кисельов, Серанов, менш.), 58:04;

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін – Григор'єв, Кожевников – Журавльов, Кобелєв – Большаков, –Садовиков; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Мільохін – Буценко (А) – Захаров (К), Подзіньш – Бірюков –Костіков, Разумов – Карамнов – Карпенко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пукс (А) – Созонов, Гриценко (А) –Волков – Чемерілов, Коробов – Дубінін – Денискін.