"Краматорськ" впевнено обіграв "Крижаних Вовків" в УХЛ

4,6 т.
'Краматорськ' впевнено обіграв 'Крижаних Вовків' в УХЛ

У Броварах відбувся перенесений матч 1-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Крижані Вовки" приймали "Краматорськ".

Гості з перших хвилин пішли в атаку, і на 18-й хвилині Олександр Фірсов кидком від синьої лінії відкрив рахунок. Відзначимо, що захисник закинув першу шайбу в сезоні в дебютному для себе матчі в джерсі "Краматорська".

Другий період також пройшов з перевагою гостей, яке конвертувалося в дві закинуті шайби: спочатку Едуард Гринь "розписався" у воротах Андрія Стельмаха, а потім Андрій Жвачкін довів перевагу "Краматорська" до комфортного.

До 54-й хвилині "Краматорськ" вів уже 5:0 завдяки точним кидкам Дениса Ковальова і Олександра Люльчука.

Після 5-й пропущеної шайби "Крижані Вовки" провели заміну голкіпера на лід вийшов президент клубу Андрій Хапков. Такий хід підбадьорив господарів, які тут же відіграли дві шайби: по разу Денис Короваєв пропустив від Микити Шабанова та Олександра Панкова.

Вже завтра, 24 січня, команди проведуть матч у рамках 28-го туру чемпіонату УХЛ Паріматч. Початок зустрічі о 15:30, пряма трансляція - на сайті XSPORT.ua.

"Крижані Вовки" - "Краматорськ" 2:5 (0:1; 0:2; 2:2)

Шайби: 0:1 Фірсов (Геворкян, Панков), 17:44. 0:2 Гринь (Столяренко, Сурсов), 23:43. 0:3 Жвачкін (Ципнятов), 30:21. 0:4 Ковальов (Карпенко, Кривошапкін), 47:26. 0:5 Люльчук (Сурсов, Воронін), 53:55. 1:5 Шабанов (Орлов), 57:02. 2:5 Панков (Анкудінов), 58:55.

Крижані Вовки: Стельмах (Хапков - з 53:55); Павлов - Жигалов, Лучніков - Фолтін, Сисоєв - Неверов; Шабанов - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Анкудінов (К), Калиничев - Андрющенко - Черемнов, Сібілевіч - Булах - Курах.

Краматорськ: Коровай (Шевчук); Люльчук - Воронін, Фірсов - Зуєв, Большаков - Таран, Панков; Ципнятов - Золотухін - Жвачкін (А), Карпенко (К) - Ковальов - Кривошапкин, Гринь (А) - Столяренко - ресурсів, Геворкян - Гринкевич - Халін.