"Краматорськ" впевнено обіграв "Білий Барс" на домашній арені

318
'Краматорськ' впевнено обіграв 'Білий Барс' на домашній арені

6 січня у рамках 8-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Краматорськ" зіграв із "Білим Барсом".

У першому періоді "Краматорськ" насідав на ворота "Білого Барса", намагаючись відкрити рахунок у матчі, але гості завдавали атаки у відповідь і це дало свої плоди – Нікита Лєсников розпечатав ворота противника. До кінця періоду команди не змінили рахунок – 1:0 на користь білоцерківців.

У другому періоді "Краматорськ" взяв ініціативу у свої руки – Артем Целогородцев реалізував більшість та зрівняв рахунок, а потім Богдан Середницький та Макар Ваулін зробили рахунок 3:1 на користь "Краматорська".

У завершальній двадцятихвилинці "Краматорськ" не зменшував обертів – Кирило Афанасьєв, граючи у чисельній перевазі, обіграв Василя Полгородника. П'яту шайбу своєї команди закинув Ілля Бабрусьов. Матч завершився з рахунком 5:1.

"Краматорськ" - "Білий Барс" 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

Шайби: 0:1 Лэсников (Брага), 08:03; 1:1 Целогородцев (Сьомочкін, більш.), 24:24; 2:1 Середницький (Калиничев, Градович), 27:12; 3:1 Ваулін (Жвачкін), 38:25; 4:1 Афанасьєв К. (Сьомочкін, більш.), 43:45; 5:1 Бабрусьов (Сергієвський, Столяренко), 49:25

Краматорськ: Кучер (Трус); Мальцев – Бабрусьов, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв – Фірсов, Сірченко – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Кобильник – Афанасьєв – Жвачкін (А), Целогородцев – Сергієвський – Тимченко, Середницький – Калиничєв – Дуюн.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 10:11 по 15:16); Селін – Грицюк, Алексюк – Наливайко, Кулєшов – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич, Лєсников – Качан – Удовиченко, Геворкян – Собченко – Попережай, Брага – Семенов – Микитюк.