Київ проти Донецька: визначився чемпіон України з хокею

5,1 т.
ХК 'Донбас'

ХК "Донбас" увосьме в своїй історії став чемпіоном України, вигравши розіграш Української хокейної ліги.

У фінальній серії сезону 2020/2021 підопічні Павла Микульчика за чотири матчі здолали столичний "Сокіл". "Золото" донеччани оформили в поєдинку, який 23 квітня відбувся в Києві. "Донбас" вирвав перемогу в овертаймі – 4:3, закривши серію.

Валерій Жидков робить символічне вкидання.
"Донбас" у восьмий раз став чемпіоном України.

Фаворит досить несподівано зіткнувся з труднощами. В середині другого періоду гри кияни повели в рахунку 2:0 завдяки точним кидкам нападника Міхнова і захисника Лисенка. Форварду "Донбасу" Шишлянникову вдалося відповісти своїм голом, а кінцівку другого періоду гості догравали в форматі 3х5, але зуміли відстояти свої ворота.

"Сокіл" не зміг виграти жодного матчу серії.
Фінальна серія УХЛ.

У третій 20-хвилинці український захисник донеччан Пангелов-Юлдашев зрівняв рахунок, але "соколята" знову вийшли вперед. За три з половиною хвилини до кінця періоду той самий Шишлянников зумів допомогти своїй команді перевести гру в овертайм, де все вирішив кидок росіянина Козаковцева.

"Донбас" виграв четвертий матч у "Сокола".
Хокеїсти "Донбасу" з чемпіонським кубком.