ХК "Донбас" виграв перестрілку з 9 голами в стартовому матчі нового сезону УХЛ

2,2 т.
ХК 'Донбас' виграв перестрілку з 9 голами в стартовому матчі нового сезону УХЛ

17 вересня в Краматорську відбувся стартовий матч шостого сезону УХЛ – в битві за Кубок Відкриття зійшлися фіналісти минулого сезону "Донбас" і "Сокіл".

Принципове протистояння українського хокею почалося з лідерства донеччан. Рахунок відкрив Олександр Пересунько вже на 3 хвилині матчу. Але "Сокіл" не збирався віддавати ініціативу "Донбасу", створюючи моменти біля воріт Макарова. Насідаючи на чинного чемпіона, кияни змогли завдати у відповідь удар: з передачі Єгора Мажуги і Михайла Симчука павутину з воріт Макарова зняв Данило Коржілецький, зрівнявши рахунок 1:1. Підопічні Олега Шафаренка розігралися і, володіючи чисельною перевагою 5 на 3, вийшли вперед. Гол з передачі Антона Єлісеєнка і Михайла Рибалки забив Олександр Павленко. Донеччани намагалися створювати моменти біля володінь Кубрицького, але до кінця першого періоду зрівняти рахунок їм не вдалося – 1:2.

Другу двадцятихвилинку в більшості розпочали донеччани, але не зуміли її реалізувати. Відчувалося бажання "Донбасу" зрівняти рахунок, і команда досягла своєї мети – з передач Віталія Ляльки та Михайла Стефановича Віктор Туркін реалізував момент для своєї команди – 2:2.

Закинута шайба розпалила гру: команди активно намагалися створити моменти в зонах опонента. Під активне підбадьорювання "Шайбу!" "червоно-білі" насідали на Кубрицького. Під завісу другого періоду у Андрія Сигарьова вдалося прошити дальню дев'ятку воріт Кубрицького. На перерву підопічні Павла Микульчика пішли, лідируючи 3:2.

У третьому періоді команди не збиралися зменшувати обороти. "Сокіл" з перших хвилин не давав передихнути Макарову і красивим кидком Антону Рубану з передачі Андрія Міхнова вдалося зрівняти рахунок – 3:3.

Кияни припустилися помилки, і "Донбас" використав шанс у більшості, спрацювало ударне тріо минулого сезону: Олег Шишлянніков потужним кидком відправив шайбу в ворота з передачі Андрія Сигарьова і Андрія Бірюкова. Менше ніж за хвилину донеччани збільшили перевагу в дві шайби голом Фелікса Морозова з передач Євгена Ногачева і Олександра Пересунька.

"Сокіл" змінив воротаря Кубрицького, і на лід вийшов Оганджанян, дебютувавши в УХЛ за київську команду. "Донбас" продовжував активно діяти в зоні суперника, намагаючись порадувати уболівальників голами. "Сокіл" намагався обіграти суперника, і їм вдалося скоротити відрив. Данило Тихомиров з передачі Антона Рубана прошив ворота Макарова, але це не допомогло вирвати перемогу. Матч закінчився з рахунком 5:4.

"Донбас" - "Сокіл" 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

"Донбас": Макаров (Дьяченко), Морозов-Захаров (К) -Пересунько, Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Шишлянніков-Бірюков-Сигарьова, Андрейків-Жульдіков, Медведєв-Туркін (А) -Лялька (А), Желдак-Ногачёв, Буценко-Коренчук-Стефанович, Фірсов-Григор'єв.

"Сокіл": Кубрицький (Оганджанян – 48:35), Міхнов (А) -Рубан-Німенко (К), Алексєєв-Сисак, Тихомиров-Павленко-Елисеенко, Рибалко (А) -Хайруллов, Панченко-Давидов-Смирнов, Летов- Мажуга, Коржілецкій-Гончаренко-Симчук, Сушков.

Шайби: 1:0 – 2:32 Пересунько (Бірюков, Сигарьова), 1:1 – 11:10 Коржілецкій (Симчук, Мажуга), 1:2 – 13:31 Павленко (Елисеенко, Рибалко), 2:2 – 25: 49 Туркін (Лялька, Стефанович), 3:2 – 39:55 Сигарьова (Бірюков), 3:3 – 43:15 Рубан (Міхнов), 4:3 - 47:26 Шишлянніков (Сигарев, Бірюков) 5:3 - 48 : 35 Морозов (Ногачев, Пересунько), 5:4 – 58:45 Павленко (Рубан)