Дубль Мельникова приніс СК "Сокіл" перемогу над "Краматорськом"

306
Дубль Мельникова приніс СК 'Сокіл' перемогу над 'Краматорськом'

4 січня у першому матчі 2022-го року зійшлися "Краматорськ" та СК "Сокіл". Ця зустріч відбулася у рамках 7-го туру чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч.

При тому, що матч активніше розпочав "Краматорськ" та загалом перекидав своїх опонентів з рахунком 15:9, відкрити рахунок першими вдалося гравцям СК "Сокіл". Скориставшись помилкою опонентів, перший гол у матчі закинув Сергій Мельников, а на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.

У другій двадцятихвилинці господарям вдалося відновити паритет - на екваторі періоду Макар Ваулін феєричним голом фактично з нульового кута прошив Данила Яковлєва і став автором першого гола "Краматорська" у ворота СК "Сокіл" у сезоні.

На старті третього відрізку зустрічі Сергій Мельников зробив дубль та знову вивів київський клуб уперед. Після пропущеного голу краматорчани активізувалися в атаці, але так і не змогли прошити ворота Данила Яковлєва ще раз. А ось кияни змогли ще раз відзначитись у володіннях Віталія Труса – підсумковий рахунок 3:1 на табло встановив Єгор Іванов.

"Краматорськ" - СК "Сокіл" 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Мельников (Іванов), 08:31; 1:1 Ваулін (Берднікс), 30:26; 1:2 Мельников (Шахворостов, Іванов), 43:20; 1:3 Іванов (Халіков, Костіцин, більш.), 56:25;

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв – Мальцев, Берднікс – Ваулін, Афанасьєв – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Жвачкін (А) – Афанасьєв – Сергієвський, Тимченко – Калінічів – Кобильник, Дуюн – Сірченко – Середницький.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Фроленко – Петрухно, Моксунен; Шахворостов – Марченков – Костицин, Мельников – Біляков – Іванов, Никоноров – Олійник – Амірів, Курах – Хірса.