"Донбас" здобув вольову перемогу в чемпіонаті України: опубліковано відео голів

6,3 т.
Донбас Білий Барс

Донецький "Донбас" з великими зусиллями обіграв вдома "Білий Барс" у чемпіонаті України з хокею. Господарі здобули непросту вольову перемогу з рахунком 3:2.

Перша шайба була закинута вже на 6-й хвилині зустрічі. Після видалення Олександра Александрова "Барси" реалізували чисельну перевагу. Руслан Ромащенко успішно завершив комбінацію, розіграну Микитою Табашником і Данилом Печерським, відправивши шайбу над плечем Богдана Дяченка.

Однак перше ж порушення гостей виявилося також результативним для "Донбасу". Ярослав Свищев, поборовшись із захисниками, заштовхав шайбу між щитків Юрія Краснопільського.

У програші "Білий Барс" був недовго і незабаром знову вийшов вперед. Владислав Герцик, який скористався метушнею біля воріт "Донбасу", кинув шайбу у ближній верхній кут воріт.

Читайте: "Це дозволило принизити країну": в Росії розгорівся скандал через кращого хокеїста РФ

У другому періоді команди зіграли в досить обережний хокей, розуміючи занадто велику ціну помилки. До того ж, добре зіграли голкіпери, парирувавши по кілька вельми небезпечних кидків. На 43-й хвилині зустрічі Микита Новіков сольно пройшов крізь захист "Білого Барса", кинув по воротах - і тут же успішно зіграв на добиванні, відправивши шайбу в дальній кут повз Юрія Краснопільського.

Через чотири хвилини "Донбас" вийшов вперед. Білоцерківці провалилися в обороні, що дозволило Іллі Коренчуку втекти у відрив від Владислава Герцика, і з близької відстані форвард розстріляв ворота "барсів".

Буквально відразу після цього "Білий Барс" отримав можливість пограти півтори хвилини в форматі 5х3, проте реалізувати подвійну чисельну перевагу команді Костянтина Буценка не вдалося. У самому кінці зустрічі "барси" випустили шостого польового гравця, і тут же отримав видалення захисник "Донбасу" Кирило Жовнір - однак і в цьому випадку "на відмінно" відпрацювали гравці донеччан. Таким чином, "Донбас" збільшив відрив у турнірній таблиці від найближчих переслідувачів до 6 очок.

"Донбас" - "Білий Барс" 3:2 (1: 2;0:0; 2:0)

Шайби: 0:1 Ромащенко (табашнікі, Печерських - більш.), 5:07. 1:1 Свищев (І. Савченко, Новиков), 14:29. 1:2 Герцик (табашнікі, Печерських), 15:35. 2: 2 Новиков (І. Савченко, Григор'єв), 42:43. 3: 2 Коренчук (Луговий), 46:49.

"Донбас": Дьяченко (Дуве); Жовнір - Александров, Шпак - Ординський, Григор'єв - Фірсов, Матвієнко; Лялька - Кузьмик - Коренчук, Луговий - Коваленко - Мостовий, І. Савченко - Свищев - Новиков, Ворона - Влад - Рубан.

"Білий Барс": Краснопольський (Качула); Табашник - Герцик, Воронін - Ядловський, Гриценко - Грицюк, Васильєв - Б. Савченко; Печерських - Ромащенко - Тимченко, Куцевич - Даниленко - Лісників, Бондаренко - Логачов - Сеник, Дурдиев - Найдьонов - Панов

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Донбас" вийшов в одноосібні лідери чемпіонату.