"Донбас" здобув важку перемогу і вийшов в одноосібні лідери чемпіонату України

7,8 т.
Донбас Білий Барс

Донецький "Донбас" вийшов в одноосібні лідери Української хокейної ліги. Чинний чемпіон країни в напруженій боротьбі обіграв білоцерківський "Білий Барс", який також перебував на вершині турнірної таблиці до цього матчу.

Команди досить активно почали зустріч, вже на перших хвилинах змусивши вступити в гру обох воротарів. Юрій Краснопольський і Богдан Дьяченко свої команди не підвели. Втім, на сьомій хвилині голкіпер "Барсою" був уже безсилий: Микита Коваленко видав пас з-за воріт на п'ятак, де спритнішим за всіх виявився Владислав Луговий.

Читайте: Хокеїст збірної Росії нищівним прийомом вирубав суперника під час матчу

Наступної шайби глядачам у Білій Церкві довелося чекати двадцять хвилин - форвард "Барсів" Ілля Сеник перехопив шайбу і кидком практично з синьої лінії переграв Богдана Дяченка. Зрівнявши рахунок у матчі, підопічні Костянтина Буценка почали грати більш активно, і молодому воротареві донеччан ще не раз доводилося вступати в гру, рятуючи команду. Проте, піти на останню перерву за рівного рахунку командам не вдалося - наприкінці періоду "Донбас" притиснув суперника до воріт, пішов кидок по воротах, і шайба рикошетом від борта відскочила до Віталія Ляльки - 1:2.

У третьому періоді донеччани досить швидко змогли збільшити свою перевагу - Іван Савченко точним кидком прошив Юрія Краснопільського. Однак в середині періоду "Барси" змогли знову скоротити розрив - Микита Лісников добив шайбу після щільного дальнього кидка Руслана Ромащенка.

Наприкінці поєдинку Костянтин Буценко зняв з гри воротаря, проте це не допомогло "Барса" перевести гру в овертайм.

"Білий Барс" - "Донбас" - 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Шайби: 0:1 Луговий (Коваленко), 6:52, 1: 1 Сеник, 26:45, 1:2 Лялька (Коренчук, Шпак - більш.), 36:19, 1:3 Савченко (Новиков, Свищев), 45:11, 2:3 Лісников (більш.), 53:21.

Білий Барс: Краснопольський (Качула); Бондаренко - Ромащенко (К) - Тимченко (А), Герцик - табашнікі; Куцевич (А) - Даниленко - Лісников, Ядловський - Воронін; Печерських - Логачов - Сеник, Грицюк - Гриценко; Панов - Ведмідь - Дурдиєв, Савченко Б. - Татарин.

Донбас: Дьяченко (Дуве); Коренчук (А) - Кузьмик - Лялька, Жовнір - Александров; Луговий - Коваленко - Мостовий, Шпак - Ординський; Савченко І. (А) - Свищев - Ворона, Григор'єв А. (К) - Фірсов; Новиков - Влад - Рубан, Матвієнко.

Нагадаємо, що "Донбас" здобув видовищну перемогу в стартовому турі чемпіонату України.