"Донбас" здобув видовищну перемогу в стартовому турі чемпіонату України з хокею

9,3 т.
Донбас Кременчук

Чинний чемпіон України з хокею "Донбас" впевнено розпочав новий сезон. Донецький клуб здобув видовищну перемогу над "Кременчуком" із рахунком 5:2.

Підопічні Сергія Вітра зробили собі хороший заділ уже в першому періоді, закинувши в ворота суперника дві шайби. Автором першого голу в новому сезоні української хокейної Суперліги став 20-річний нападник Юрій Шпак.

Він же взяв участь і в другій шайбі, коли Мостовий подвоїв перевагу. У другій 20-хвилинці "Кременчук" пішов відіграватися і практично на самому початку періоду реалізував перевагу.

Довгий час на табло світився рахунок 3:2 на користь "Донбасу" і чаша ваг могла колихнутися в сторону кожної з команд. Проте, господарі все ж дотиснули опонентів у другій половині третього періоду.