"Донбас" здобув другу суху перемогу поспіль над СК "Сокіл"

309
'Донбас' здобув другу суху перемогу поспіль над СК 'Сокіл'

10 лютого у Краматорську в рамках 19-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Донбас" вчетверте в сезоні зустрівся із СК "Сокіл".

Донеччани з самого старту зустрічі нав'язали свою гру противнику і стали грати першим номером, що дало свої результативні плоди - спочатку Андрій Сигарьов відкрив рахунок у матчі, закинувши свою першу шайбу "Соколу" цього сезону, а після екватора періоду Фелікс Морозов подвоїв перевагу донеччан.

У другому відрізку зустрічі команди хоч і не зменшили швидкості своїх атак, але забити так і не змогли. На перерву клуби пішли з колишнім рахунком – 2:0 на користь донеччан.

На старті третього періоду "Донбас" реалізував ще одну більшість – голом відзначився Олександр Пересунько, затвердивши лідерство господарів. Як би не намагався СК "Сокіл" відзначитись у володіннях Андрія Макарова, але зробити це у команди Олега Мікульчика так і не вийшло. Поєдинок завершився сухою перемогою донеччан із рахунком 3:0, Андрій Макаров оформив свій третій шатаут у хокейній Суперлізі, а "Донбас" продовжив свою переможну серію до 8 матчів.

"Донбас" - СК "Сокіл" 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Сигарьов (Спруктс, Пересунько), 07:41; 2:0 Морозов (Сигарьов, Бірюков, більш.), 12:21; 3:0 Пересунько (Калейніковас, Пангелов-Юлдашев, більш.), 44:31;

"Донбас": Макаров (Петров); Кобелєв – Жульдиков, Андрейків – Спиценко, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський; Садовиков – Бірюков – Захаров (К), Сигарьов – Спруктс – Пересунько, Морозов – Туркін (А) – Калейниковас, Даниленко – Кривошапкін – Разумов.

СК "Сокіл": Яковлєв (Оганджанян); Аміров – Шуленін, Дорофєєв (А) – Моксунен, Петрухно (К) – Фроленко, Воронін; Костіцин (А) – Шахворостов – Іванов, Мельников – Бєляков – Панков, Манукян – Богацький – Швецов, Олійник – Собченко.