"Донбас" всуху обіграв "Маріуполь" у заключному матчі 2021 року

186
'Донбас' всуху обіграв 'Маріуполь' у заключному матчі 2021 року

29 грудня відбувся заключний матч 2021 року у хокейній Суперлізі Паріматч – "Донбас" зіграв із "Маріуполем".

У першому періоді команди по черзі створювали моменти, намагаючись вивести свій клуб уперед. Першим закинути зміг "Донбас" - Павло Таран вчасно вибіг з лави штрафників і реалізував вихід один на один із Олексієм Трифоновим.

У другому періоді "Донбас" насідав, намагаючись збільшити перевагу, але Трифонов відбивав кидки. Донеччани пресингували "Маріуполь" і Віктор Туркін закинув другу шайбу у ворота "сталевих чайок".

У третій двадцятихвилинці "Маріуполь" атакував ворота Андрія Макарова, але донеччани створювали моменти у відповідь і збільшили відрив до 3:0 – гол забив Андрій Сигарьов. Підопічні Павла Мікульчика не зменшували обертів, насідаючи на ворота противника, але рахунок на табло змінити не вдалося. Матч завершився з рахунком 3:0.

"Донбас" - "Маріуполь" 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Таран (Макаров), 16:39; 2:0 Туркін (Медведєв), 38:17; 3:0 Сигарьов (Захаров), 43:34

Донбас: Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрейків – Таран, Галигін; Сигарьов – Бірюков – Шишлянніков, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Потєхін – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Алексєєв - Кудряшов, Декало - Лисенко, Горечишников - Олендаренко, Зуєв; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Костіков – Твердохлєбов – Казаковцев (А), Тютченко – Желнеровський – Севанькаєв, Горище – Ружніков – Янішевський.