"Донбас" із двома хет-триками та рекордом результативності обіграв "Краматорськ"

681
'Донбас' із двома хет-триками та рекордом результативності обіграв 'Краматорськ'

Сьогодні, 27 грудня, у рамках 9-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Краматорськ" приймав "Донбас".

На старті першого періоду "Донбас" влаштував холодний душ опонентам із "Краматорська", двічі відзначившись у воротах Кирила Кучера ще до четвертої хвилини зустрічі. Через дві хвилини команди обмінялися шайбами – спочатку Микола Столяренко повернув свою команду у гру, а потім Гатіс Спруктс знову встановив різницю у рахунку у дві шайби.

Під кінець періоду Артем Градович зміг знову скоротити відставання до мінімальних 2:3. З таким рахунком команди пішли на першу перерву.

На старті другої двадцятихвилинки команди обмінялися голами – на фантастичний гол Андрія Жвачкіна відповів Віталій Андрійків. Після того, як рахунок став 3:4, "Донбас" зміг перехопити ініціативу та відзначився ще раз – рахунок 5:3 на табло зробив Марк Калейниковас. А наприкінці періоду різницю в одну шайбу повернув Дмитро Кобильник.

У третьому відрізку зустрічі "Донбас" за стартові п'ять хвилин відправив у ворота "Краматорська" відразу п'ять шайб, довівши рахунок до розгромного - по дві шайби на свій рахунок записали Павло Медведєв і Андрій Сигарьов, ще гол в активі Віктора Захарова. У другій половині періоду Гліб Мальцев та Микола Столяренко змогли відіграти дві шайби, встановивши рахунок 6:10, а через хвилину хет-трик оформив Андрій Сигарьов.

До кінця матчу, який став найрезультативнішим в історії ХСУ, "Краматорськ" ще двічі відзначився у воротах "Донбасу", встановивши підсумковий рахунок 8:11 на табло.

"Краматорськ" - "Донбас" 8:11 (2:3, 2:2, 4:6)

Шайби: 0:1 Шишлянников (Сигаров), 03:21; 0:2 Медведєв (Жульдиков), 03:50; 1:2 Столяренко (Мальцев, Градович), 06:21; 1:3 Спруктс (Таран, Морозов), 08:08; 2:3 Градович (Мальцев, Кобильник), 12:35; 3:3 Жвачкін (Кобильник), 22:23; 3:4 Андрейків, 30:15; 3:5 Калейниковас (Пересунько), 31:19; 4:5 Кобильник (Сергієвський, Берднікс, більш.), 36:14; 4:6 Медведєв (Калейніковас, Кобелєв), 41:13; 4:7 Сигарьов (Бірюков), 43:31; 4:8 Медведєв (Туркін), 44:03; 4:9 Захаров (Пангедов-Юлдашев), 44:19; 4:10 Сигарьов (Шишлянніков, менш.), 45:24; 5:10 Мальцев (Столяренко, Градович), 47:38; 6:10 Столяренко (Сергієвський, Градович), 49:49; 6:11 Сигарьов (Жульдиков, Шишлянников, більш.), 50:48; 7:11 Афанасьєв К.(Фірсов, Мальцев), 52:54; 8:11 Сергієвський (Мальцев, Столяренко), 57:09;

"Краматорськ": Кучер (Трус- з 30:15 по 44:03); Бабрусьов – Мальцев, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв – Фірсов, Кругляков; Градович – Сергієвський – Столяренко (К), Тимченко – Афанасьєв – Жвачкін (А), Кобильник – Калиничев – Середницький, Говорушко – Сірченко – Дуюн.

"Донбас": Воріс (Макаров); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Таран, Галигін – Даниленко; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Потєхін – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.