Де дивитися онлайн хокей Росія — США: розклад трансляцій чемпіонату світу

59,7 т.

Збірні Росії та США зійдуться у чвертьфінальній битві чемпіонату світу з хокею, який приймають словацькі міста Кошице та Братислава.

Зустріч непримиренних суперників відбудеться на льоду "Ондрей Непела Арена" у четвер, 23 травня. Дивіться на OBOZREVATEL онлайн-відеотрансляцію матчу Росія — США. Початок поєдинку — о 17:15 за київським часом.

На українському ТБ зустріч можна буде побачити в ефірі телеканалу XSPORT. Крім того, трансляцію зі столиці Словаччини проведуть російський мовник "Матч ТВ", де показ супроводжуватиме традиційна аналітична студія за участі експертів і журналістів, а також білоруський "Білорусь 5".

Читайте: Чемпіонат світу з хокею-2019: де дивитися, результати, розклад, таблиці

Підопічні Іллі Воробйова впевнено виграли групу В, здобувши перемоги у всіх семи матчах. Особливо вражаючим став успіх росіян у грі з чинними чемпіонами шведами. Пропустивши в першому періоді, "Червона машина" відвантажила супернику відразу шість шайб у другій 20-хвилинці і довела поєдинок до підсумкової перемоги — 7:4.

Зі свого боку американці, які привезли на турнір найдорожчий склад з усіх учасників, змусили похвилюватися своїх фанатів. "Зоряно-смугасті" стартували у турнірі з фіаско у грі зі Словаччиною (1:4), проте потім здобули п'ять перемог поспіль і достроково вийшли у плей-офф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з хокею визначилися всі пари 1/4 фіналу турніру.