Чемпіонат світу з хокею стартував із грандіозної сенсації

78,9 т.

Один із головних претендентів на перемогу на чемпіонаті світу з хокею збірна США зазнала принизливої поразки в стартовому матчі турніру.

"Зоряно-смугасті", склад яких на першості виявився найдорожчим, сенсаційно програли господарям словакам – 1:4.

Збірна Словаччини відкрила рахунок вже на п'ятій хвилині стараннями Матуша Сукіля. Американці відповіли через вісім хвилин, коли відновили паритет завдяки точному кидку Алекса Дебрінкета в більшості.

Читайте: Чемпіонат світу з хокею-2019: де дивитися, результати, розклад, таблиці

На початку другого періоду Ерік Чернак реалізував подвійну чисельну перевагу, а трохи пізніше Томаш Татар зміцнив домінування команди Крейга Ремзі. У третьому періоді ворота американців вразив Михайло Криштоф.

У своїй наступній грі США зіграють із французами, а господарі турніру – з фінами.

Також варто виділити поразку чинних чемпіонів світу шведів від Чехії – 2:5.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Росії Володимир Путін епічно впав на лід під час матчу "Нічної хокейної ліги".