Білорусь пропустила шість шайб і втратила шанси на вихід у плей-оф ЧС із хокею

4,3 т.
Білорусь - Швейцарія

Збірна Білорусі з хокею розгромно програла Швейцарії з рахунком 0:6 в матчі шостого туру чемпіонату світу, який в ці дні проходить в латвійській Ризі. Наші північні сусіди втратили шанси на потрапляння в плей-оф за один поєдинок до закінчення групового турніру.

Їхні суперники відкрили рахунок вже через 36 секунд після початку зустрічі зусиллями форварда Крістофера Берчі. У першому періоді команди по разу отримували шанс відзначитися, граючи в більшості, але друга шайба в матчі була забита в рівних складах. Її собі в актив записав нападник Йоель Вермен.

Якщо на стартовому відрізку зустрічі протистояння було статистично рівним, то в другому і, особливо, третьому періоді швейцарці заволоділи тотальною перевагою. Вони набагато частіше здійснювали кидки по воротах білорусів і раз по раз змушували голкіпера вступати в гру. У більшості випадків він відбивав ці удари, але все одно не зміг врятувати свою збірну від розгрому, пропустивши по дві шайби в другій і третій двадцятихвилинках.

Білорусь – Швейцарія 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Шайби: 0:1 – Берчі (Херцог, Шервен, 0.36). 0:2 – Вермен (Маєр, 18.01). 0:3 – Андрігетто (Вермен, 21.09). 0:4 – Хофманн (Корво, 32.15). 0:5 – Вермен (Маєр, 52.03). 0:6 – Херцог (Хішер, 57.43 – мен.).

Цей результат відкинув Білорусь на останнє місце в групі "А". Ситуація в таблиці тепер має такий виггляд: Словаччина – 12 очок (5 матчів), Команда Олімпійського комітету Росії (ОКР) – 12 (5), Швейцарія – 12 (6), Чехія – 8 (5), Данія – 8 (6) , Швеція – 6 (5), Великобританія – 4 (6), Білорусь – 4 (6).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 травня на ЧС національний прапор Білорусі був замінений на опозиційний біло-червоно-білий. Таке рішення було ухвалене з ініціативи міністра закордонних справ Латвії Едгара Рінкевича та голови місцевого парламенту Мартіньша Стакіса. Це було зроблено на підтримку тих, хто страждає від режиму "президента" Білорусі Олександра Лукашенка.

Раніше наші північні сусіди зазнали принизливої поразки в поєдинку з Великобританією.