"Білий Барс" здобув два очки у виїзному матчі з "Альтаїром"

141
'Білий Барс' здобув два очки у виїзному матчі з 'Альтаїром'

11 січня у рамках 9-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Альтаїр" зіграв із "Білим Барсом".

У першому періоді рахунок відкрили гості – Владислав Куцевич обіграв Богдана Дьяченка. "Барси" подвоїли перевагу, відзначившись у меншості, Дмитро Попережай потужним кидком закинув шайбу у ворота. Білоцерківці не зменшували обертів – Юрій Качан направив шайбу у верхню дев'ятку. "Альтаїр" створював моменти у відповідь, намагаючись скоротити відрив до перерви, але в роздягальні команди пішли не змінивши рахунок.

У другому періоді команди обмінювалися моментами, не даючи розслабитись воротарям. "Білий Барс" реалізував момент - першу шайбу у дорослому хокеї закинув Назар Собко. Підопічні Володимира Карабаджака атакували ворота Василя Полгородника, але воротар захищав свої володіння.

У завершальній двадцятихвилинці барси продовжили набирати обертів - Сергій Кулешов закинув п'яту шайбу команди. "Альтаїр" зібрався та розпечатав ворота Василя Полгородника – Ілля Крикля реалізував більшість. Матч завершився з рахунком 1:5.

"Альтаїр" - "Білий Барс" 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 Куцевич (Говорушко, Попережай), 06:27; 0:2 Попережай, 11:24; 0:3 Качан (Лєсніков, Брага), 14:28; 0:4 Собко (Геворкян, Семенов), 29:25; 0:5 Кулешов (Говорушко, Грицюк, більш.), 41:26; 1:5 Крикля (Трандафілов, Сидоренко, більш.), 48:20

"Альтаїр": Дьяченко (Терлецький – з 41:26); Ігнатенко – Реснянський, Мельник – Папуна, Бортников – Раскін, Данфорт – Терьошин; Кочетков – Буценко (К) – Коренчук (А), Сидоренко – Крикля – Трандафілов (А), Луговий – Дубський – Яйлов, Ханенко – Олійник – Кобиков.

"Білий Барс": Полгородник (Квасенко); Алексюк (А) – Шистеров, Кулешов – Грицюк, Наливайко – Селін, Собко; Лєсников (А) – Качан – Брага, Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Удовиченко – Собченко – Попережай, Микитюк – Геворкян.