"Білий Барс" відігрався з 0:2 і вперше в сезоні обіграв "Дніпро" в УХЛ

3,4 т.
'Білий Барс' відігрався з 0:2 і вперше в сезоні обіграв 'Дніпро' в УХЛ

31 січня, в Білій Церкві 30-й тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч продовжили "Білий Барс" і "Дніпро".

Перший період команди хоч і почали активно, але прошити голкіперів за перші 20 хвилин зустрічі так і не вдалося. Команди грали на зустрічних курсах, обмінюючись хорошими гольовими моментами, але Кучер і Петров не дозволили спалахнути червоній лампочці за своїми воротами.

Другий період вийшов більш результативним, ніж перший, проте, забивати команди почали тільки на екваторі двадцятихвилинки. Спочатку гольовим дублем вистрілив Чернишенко, але вже через 11 секунд Бородай відквитав одну шайбу. Таким чином, на другу перерву команди пішли з мінімальною перевагою "Дніпра".

На третій період білоцерківці вийшли з мотивацією зрівняти рахунок і в другій половині двадцятихвилинки їх активні атаки дали свій результат - спочатку Ядловський потужним кидком від синьої лінії відправив шайбу в ворота Петрова і зрівняв цифри на табло, а потім Благий вперше в матчі вивів білоцерківців вперед.

Під кінець періоду "Дніпро" змінив голкіпера на шостого польового гравця, але і це не допомогло їм зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм. Шайба Благого стала переможною для "Білого Барса", що означало першу перемогу білоцерківців над херсонським в цьому сезоні.

"Білий Барс" - "Дніпро" 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 0:1 Чернишенко (Воробйов), 35:18; 0:2 Чернишенко (Каракулько), 38:21; 1:2 Бородай (Ружніков), 38:31; 2:2 Ядловський (Ружніков), 47:41; 3:2 Благий (Бабинець, Даниленко), 55:18;

Білий Барс: Кучер (Безхлібний); Грицюк - Гребеник (А), Логач - Портной, Сушков - Ядловський (А), Собко - Будько; Благой (К) - Даниленко - Бабинець, Удовиченко - Ружніков - Бородай, Брага - Качан - Пойманов, Грабовецький - Лєсников.

Дніпро: Петров (Хомутов); Декало - Сірченко, Білоусов - Ратушний, Афанасьєв (К) - Матусевич, Дурдиєв - Гуляєв; Янішевський (А) - Гасніков (А) - Галєєв, Каракулько- Крисанов - Швецов, Чернишенко - Воробйов - Целогородцев, Панасенко - Борисов - Ніконов.