"Білий Барс" в овертаймі сенсаційно обіграв СК "Сокіл"

546
'Білий Барс' в овертаймі сенсаційно обіграв СК 'Сокіл'

30 січня у Броварах у рамках 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК "Сокіл" приймав білоцерківський "Білий Барс".

"Білий Барс" показав свій настрій взяти очки у матчі з СК "Сокіл" ще на другій хвилині першого періоду – Володимир Алексюк розпечатав ворота Артура Оганджаняна. Проте, кияни змогли швидко не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед із перевагою у дві шайби – голи на свій рахунок записали Роман Халіков, Тигран Манукян та Іван Бєляков. Проте білоцерківці ще до кінця першої двадцятихвилинки змогли відіграти одну шайбу – рахунок до мінімальних 2:3 скоротив Владислав Брага.

На старті другого періоду кияни знову повернули собі перевагу у дві шайби завдяки голу Олександра Панкова. Після четвертої пропущеної шайби "барси" перехопили ініціативу та показали характер – Дмитро Попережай та Юрій Качан зрівняли рахунок на табло у Броварах. Проте під кінець другого відрізку зустрічі СК "Сокіл" реалізував більшість і зробив рахунок 5:4 на свою користь.

Понад 10 хвилин у третьому періоді команди відіграли на зустрічних курсах, намагаючись змінити рахунок на табло. І під завісу періоду це вдалося у "Білого Барса", який зусиллями Валентина Ніконорова вдруге у матчі повернув на табло паритет. До кінця основного часу клуби так і не змогли визначити переможця, перевівши матч до овертайму.

У додатковій п'ятихвилинці долю переможця матчу вирішив штрафний кидок у виконанні Дмитра Попережая. Хокеїст переграв голкіпера киян та приніс сенсаційну перемогу своїй команді.

СК "Сокіл" - "Білий Барс" 5:6 ОТ (3:2, 2:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Алексюк (Семенов, Зінченко), 01:52; 1:1 Халіков (Марченков), 03:54; 2:1 Манукян (Бєляков, Швецов, менш.), 08:45; 3:1 Бєляков (Швєцов), 16:01; 3:2 Брага (Качан), 16:35; 4:2 Панков (Шахворостов, Міцкевич), 23:21; 4:3 Попережай, 33:54; 4:4 Качан (Зінченко), 34:25; 5:4 Міцкевич (Панков, Шахворостов, більш.), 38:49; 5:5 Ніконоров (Семенов, Говорушко), 55:33; 5:6 Попережай (штраф.кидок), 62:27;

СК "Сокіл": Оганджанян (Яковлєв з 34:25); Міцкевич – Халіков, Аміров – Петрухно (К), Дорофєєв (А) – Фроленко; Шахворостов – Собченко – Панков, Мельников – Іванов – Марченков, Манукян – Бєляков – Швецов, Олійник – Хірса.

"Білий Барс": Полгородник (Квасенко); Кулєшов – Наливайко, Алексюк (А) – Шистеров, Грицюк – Селін, Собко – Зінченко; Говорушко – Куцевич (К) – Ніконоров, Попережай – Семенов – Геворкян, Брага – Качан – Маландін, Удовіченко, Курах.