Автогол у порожні ворота: збірна України з хокею знову програла на чемпіонаті світу

10,8 т.

Збірна України з хокею зазнала ще однієї сенсаційної поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB. На змаганнях в Каунасі після невдачі в грі з Естонією "жовто-сині" поступилися Хорватії - 2:4.

Уже в першому періоді у воротах Сергія Гайдученка побувало три шайби. Причому один з голів хорвати провели, граючи в меншості. У другій 20-хвилинці "картаті" вміло утримували нашу команду на комфортної дистанції від своїх воріт. Українцям навіть за рахунок більшості не вдалося зламати оборону суперника.

Читайте: Спортивні дівчата на хокеї в Києві "запалили" трибуни

У заключному періоді нашим хлопцям вдалося закинути дві шайби і скоротити відставання до мінімуму. Однак на більше українців не вистачило. Більш того, за дві секунди до фінальної сирени "жовто-сині" примудрилися закинути шайбу у сітку власних порожніх воріт.

Таким чином, в активі підопічних Олександра Савицького одна перемога в трьох матчах.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B

Україна - Хорватія - 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)

Шайби: 4:36 Янкович (Сензель, Благус - більш) - 0: 1, 11:51 заноскі (меньш) - 0: 2, 13:06 Кане (Тадич) - 0: 3, 46:56 Катрич (Буценко, Бабинець - більш) - 2: 3, 53:00 Німенко (Міхнов, Ігнатенко) - 2: 3, 59:58 Ведлін - 2: 4

Воротарі: Гайдученко (Дьяченко) - Томльеновіч

Кидки: 33 (10 + 13 + 10) - 39 (14 + 15 + 10)

27 квітня українці зіграють з господарями турніру.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України U-18 виграла чемпіонат світу в Дивізіоні IB і отримала підвищення в класі.