Україна виграла чемпіонат світу з хокею U-18

92,6 т.

Юнацька збірна України з хокею в блискучому стилі виграла чемпіонат світу в Дивізіоні IB і домоглася підвищення в класі. Наша команда стала найсильнішою в турнірі, який проходив на льоду столичного Палацу спорту. У заключному і вирішальному для себе матчі підопічні Олега Ігнатьєва легко розправилися з румунами - 6:0.

Наших хлопців відразу після гри привітав президент країни Петро Порошенко.

Українці мали тотальну перевагу в грі. Наші хлопці відкрили рахунок на 10-й хвилині зустрічі, коли після передачі Данила Дуюна відзначився Кирило Ланин. Ще через кілька миттєвостей гол на свій рахунок записав Олександр Пересунько.

Читайте: Визначився переможець чемпіонату України з хокею

В середині другого періоду українці, в три рази перевершивши суперників за кількістю кидків, в третій раз змусили румунів починати з центру. Голом відзначився Олексій Сиротенко, після чого в воротах суперника розписався Артем Матейченко.

Заключна 20-хвилинка стала фінальним акордом тріумфу українців. Під овації трибун наша команда ще два рази відзначилися влучними ударами, довівши рахунок до непристойного.

Україна - Румунія - 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 9:20 - Ланин (Дуюн, Целогородцев), 11:20 - Пересунько (Сиротенко), 29:19 - Сиротенко (Середницький), 35:09 - Матейченко (Пересунько, Сиротенко), 42:02 - Даниленко (Васильєв) , 55:41 - Мороз

Завдяки цій перемозі "жовто-сині" набрали 12 очок і за додатковими показниками обійшли в турнірній таблиці Австрію, завершивши турнір на першому місці і домігшись підвищення у класі.

Відзначимо, що Україна вперше за останні 10 років пробилася до Дивізіону IA (U-18), де у наступному році спробує пробитися до еліти світового хокею.

Як повідомляв "Обозреватель", капітан хокейного клубу "Донбас" Віктор Захаров ввів розкішну проукраїнську акцію в клубі.