"Альтаїр" відігрався з 0:3 і у драматичному матчі здобув першу перемогу у сезоні

354
'Альтаїр' відігрався з 0:3 і у драматичному матчі здобув першу перемогу у сезоні

10 лютого у рамках 18-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Альтаїр" зіграв із "Білим Барсом".

У першому періоді команди обмінювалися моментами, але до кінця ігрового часу так і не відзначились забитими голами. Різниця кидків у ворота у ворота склала 12:9 на користь "Білого Барса", однак на перерву команди пішли, залишивши інтригу першого гола.

У другому періоді підопічні Костянтина Буценка досягли своєї мети – спочатку Володимир Алексюк вивів свою команду вперед, а згодом Дмитро Попережай закинув шайбу, забезпечивши білоцерківцям впевнену перевагу.

У завершальній двадцятихвилинці гості не зменшували обертів – Юрій Качан на гросмейтерській паузі закинув третю шайбу "барсів". Проте, після третього пропущеного гола "Альтаїр" показав характер і закинув відразу три шайби за 45 секунд, зрівнявши рахунок на табло.

Спочатку Нікіта Буценко реалізував більшість, а потім Ілля Крикля та Денис Кочетков зрівняли рахунок, дозволивши команді зробити феєричний камбек! Відчувши смак закинутих шайб, підопічні Володимира Карабаджака завелися та Ілля Коренчук вперше у матчі вивів свою команду вперед.

Під завісу третього періоду "Білий Барс" пішов ва-банк та зняв голкіпера, намагаючись розіграти зайвого гравця, але пропустив – у порожні ворота шайбу направив новачок дружківців Ілля Олендаренко. Матч завершився історичною перемогою "Альтаїра" з рахунком 5:3.

"Альтаїр" - "Білий Барс" 5:3 (0:0; 0:2; 5:1)

Шайби: 0:1 Алексюк (Брага, Маландін), 24:43; 0:2 Попережай (Семенов, Зінченко), 29:44; 0:3 Качан, 48:53; 1:3 Буценко (Ігнатенко, Кочетков, більш.), 51:02; 2:3 Крикля (Трандафілов, Сидоренко), 51:26; 3:3 Кочетков (Олендаренко, Коренчук), 51:47; 4:3 Коренчук (Ігнатенко, Олендаренко, більш.), 53:29; 5:3 Олендаренко, 59:08

"Альтаїр": Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Мельник – Папуна, Бортніков; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Кобиков – Дубський – Луговий, Ханенко – Яйлов.

"Білий Барс": Полгородник (Квасенко); Собко – Зінченко, Лісников – Алексюк, Грицюк; Говорушко – Куцевич – Ніконоров, Геворкян – Семенов – Попережай, Маландін – Качан – Брага, Микитюк – Курах.