Збірна Росії з хокею перед "друзями Путіна" зганьбилася на Кубку Першого каналу

24,7 т.
Кубок Першого каналу

Збірна Росії програла команді Швеції в першому матчі на Кубку Першого каналу 2016 року. Хокейний матч, який проходив у Москві на стадіоні "ВТБ Льодовий палац", завершилася з рахунком 1:3.

У першому періоді під захопливі крики фанатів, одягнених у футболки "друг Путіна" (на фото), рахунок відкрили господарі льоду - Владислав Гавриков реалізував більшість. Шведи відповіли голом Оскара Ліндблома в кінці другої двадцятихвилинки.

За дві хвилини до фінальної сирени Симон Бертільссон вивів Швецію вперед, а незабаром Андреас Турресон послав третю шайбу у ворота збірної Росії.

Читайте: У Росії помер знаменитий хокейний тренер

Кубок Першого каналу - етап Еврохоккейтуру, в якому беруть участь збірні Росії, Фінляндії, Швеції та Чехії. Матчі пройдуть з 15 по 18 грудня в Москві. Попередній етап, Кубок Карьяла, виграла збірна Росії.