ХК "Донбас" у Континентальному кубку обіграв лідера групи

5,0 т.
ХК Донбас

Хокейний клуб "Донбас" здобув першу перемогу на Континентальному кубку, який в ці дні проходить в Данії. Донеччани з упевненою перевагою у дві шайби обіграли лідера групи - британський "Ноттінгем" (3:1).

Відкрити рахунок українським хокеїстам вдалося у другому періоді. Результативну атаку провели Денис Кочетков і Віктор Захаров. Перший асистував - другий в дотик забив. Незабаром подвоїти перевагу гостей міг Мартіньш Яковлевс. Латвійський захисник "Донбасу" двічі атакував ворота з гострого кута, однак після першої спроби шайба влучила у штангу, а після другої - в сітку із зовнішнього боку.

Проте, зробити рахунок 2:0 на свою користь гостям вдалося. У дебюті третього періоду вдруге капітулювати голкіпера "Ноттінгема" змусив Єгор Єгоров. Правда, зберегти свої ворота на замку донеччанам не вдалося. На 49-й хвилині впевнену гру в "рамці" Царегородцева перервав своїм кидком Моран.

А коли Корі Нільсон спробував піти ва-банк і перевести гру в овертайм, випустивши шостого польового, "Донбас" забив втретє. Спритніше захисту опонента виявився Олег Шафаренко, який спочатку відправив у ворота шайбу, а потім проковзнув у них і сам.

Читайте: Скандал дня: віце-чемпіони України бойкотували гру з ХК "Донбас"

"Ноттінгем" Великобританія - "Донбас" Україна - 1: 3 (0:0, 0:1, 1:2).

Шайби: 0:1 Захаров (Кочетков), 27:28, 0:2 Єгоров 42:58, 1:2 Моран (Кудро, Калус), 48:46, 1: 3 Шафаренко, 59:33.

Нагадаємо, що раніше ХК "Донбас" поступився датському "Оденсе" у другому турі групи "D" півфінального раунду Континентального кубка і втратив шанси на вихід до суперфіналу.