Чемпіон України влаштував гольову перестрілку з французами

6,9 т.
Донбас - Анже

Чинний чемпіон України з хокею "Донбас" стартував із прикрої поразки в Континентальному кубку. У першому матчі на престижному євротурнірі донеччани програли французькому "Анже" - 2:3.

Підопічні Анатолія Степанищева непогано розпочали зустріч, граючи на рівних із срібним призером чемпіонату Франції. Рахунок у поєдинку незадовго до перерви відкрив Шаманський, завершивши багатоходівку за участю Рамазанова та Безуглого.

Читайте: Визначився канал, який покаже матчі ХК "Донбасу" в Континентальному кубку

У середині другого періоду "Анже" зусиллями Лакруа відновив статус-кво, а через три хвилини і зовсім вийшов вперед завдяки шайбі Фрекона. "Донбас" відповів голом Побєдоносцева буквально за 15 секунд до сирени.

І все ж точку в гольовій феєрії поставили номінальні гості. Вирішальну шайбу в матчі після прикрого падіння нашого захисника Єгора Безуглого в третьому періоді закинув канадський форвард "Анжі" Джонатан Лессард.

Наступним суперником "Донбасу" стане данський "Оденсе". Поєдинок відбудеться в суботу, 19 листопада. Початок зустрічі о 20:00.