ХК "Донбас" здобув третю перемогу в фіналі чемпіонату України

1,6 т.
ХК 'Донбас' здобув третю перемогу в фіналі чемпіонату України

У третьому матчі фінальної серії чемпіонату України з хокею сезону 2015/16 "Донбас" вперше обіграв "Дженералз" в основний час зробивши рахунок 3:0 на свою користь.

Поєдинок у Києві завершився з рахунком 2:1. На відміну від матчів у Дружківці, де обидва рази активно починали кияни, на стартовий спурт у столиці України не наважилася жодна з команд.

Суперники більше приділяли увагу обороні власних воріт і лише зрідка по-справжньому гостро атакували. Хороша можливість відкрити рахунок ще в першому періоді була у Євгена Горбаня. Однак автор результативної передачі в першому матчі на "Альтаірі" в ближньому бою не зумів переграти воротаря "Дженералз". У киян, у свою чергу, щоб вийти вперед було, як мінімум, чотири хвилини більшості. Спочатку в дебюті двохвилинний штраф дістав Денис Петрухно, а в середині відрізка - Руслан Ромащенко. Однак дві чисельних переваги команда Вадима Шахрайчука відіграла даремно.

Читайте: ХК "Донбас" за буллітами обіграв "Дженералз" у фіналі чемпіонату України

Реалізовувати один за одним більшість команди стали в другому періоді.

Спочатку "Донбас" на штраф Ігоря Шаманського відповів точним клацанням від синьої лінії у виконанні Всеволода Толстушко - 0:1. А через чотири хвилини за свою помилку реабілітувався вже сам 10-й номер господарів, закинувши в форматі "5х4", поки штраф відбував Володимир Горище - 1:1.

Під завісу другого періоду ефектну триходівку провели Горбань, Захаров і Докшін. Саме Іллі випала відповідальність завершувати атаку кидком, але в черговий раз уважно в "рамці" зіграв Захарченко. Безсилим виявився воротар "Дженералз" на 47-й хвилині, коли після кидка Карпа результативно з "п'ятачка" шайбу в ворота добив Степан Горячевський - 1:2. А через хвилину попотіти в "рамці" довелося Царегородцеву. Савченко і Слюсар тричі протягом декількох секунд впритул атакували голкіпера донецької команди, але все марно.

Читайте: ХК "Донбас" в овертаймі переграв "Дженералз"

Чемпіонат України сезон 2015/16. Плей-офф. Фінал "Дженералз" Київ - "Донбас" Донецьк - 1: 2 (0: 0, 1: 1, 0: 1). Рахунок в серії - 0: 3

Шайби : 0: 1 Толстушко (Кочетков, Журун), 26:53 -бол, 1: 1 Шаманський (Толкунов, Слюсар), 30: 25-бол, 1: 2 Журун (Кочетков, Короп), 46:57. Нагадаємо, що вже завтра о 18:30 в київському Палаці спорту пройде четверта гра фінальної серії між київською та донецькою командами, яка цілком може стати ключовою.