ХК "Донбас" всуху обіграв "Юність" на Альтаірі

2,6 т.
ХК 'Донбас' всуху обіграв 'Юність' на Альтаірі

У Дружківці відбувся перший матч шостого туру чемпіонату України з хокею, в якому донецький "Донбас" приймав харківську "Юність". Матч завершився з рахунком 13:0. Враховуючи, що донецькому клубу протистояв аутсайдер нинішнього розіграшу чемпіонату, Анатолій Степанищев зміг перевірити всіх молодих хокеїстів своєї команди, перемішавши звичні ігрові ланки і п'ятірки. У таких складах "Донбас" недовго підбирав ключі до воріт Олександра Томашука, Віктор Захаров відкрив рахунок вже на кінець п'ятої хвилини гри, а до кінця періоду господарі лідирували вже 6:0.

Читайте: ХК "Донбас" - ХК "Юність" - 13-0: розгром у Дружківці

Початок другого періоду пройшов під знаком результативної меншини. Відразу три шайби поспіль донеччани провели у ворота суперника, маючи на одного гравця на майданчику менше. У завершальній третині єдиною інтригою в матчі залишалося - чи зможуть гості закинути шайбу престижу, або ж Євген Напненко оформить свій третій шатаут у чемпіонаті. У результаті обидва воротарі показали надійну гру на останньому рубежі, особливо відзначимо цілу серію відчайдушних сейвів у виконанні голкіпера харків'ян.

"Донбас" - "Юність" - 13:0 (6:0, 5:0, 2:0)

1:0 Захаров (Бабинець, Буценко), 4:36, 2:0 Кочетков (Свищев), 8:04, 3:0 Бабинець (Буценко, Захаров), 8:41, 4:0 Кузьмик (Катрич), 13:33-бол, 5:0 Бабинець (Толстушко, Ігнатенко), 18:04-бол, 6:0 Ромащенко (Катрич, Чердак), 18:57-бол, 7:0 Чердак (Кузьмик), 22:14-мен, 8:0 Захаров (Кочетков), 27:46-мен, 9:0 Таран (Буценко, Петрухно), 28:44-мен, 10:0 Скрипець (Тимченко, Кочетков), 30:33-бол, 11:0 Кочетков (Ромащенко), 39:51, 12:0 Таран (Докшін, Куцевич) 50:56, 13:0 Чердак (Ромащенко, Кузьмик), 56:05. У неділю команди проведуть другий очний матч у турі, який розпочнеться о 17:00. Прямі відеотрансляції будуть доступні на телеканалах UA:Перший, "Донбас", Маріупольське TV, а також на "Обозревателе".