ХК "Донбас" достроково став п'ятикратним чемпіоном України

19,3 т.
ХК Донбас

Донецький "Донбас" зберіг звання чемпіона України з хокею. У шостому матчі фіналу УХЛ підопічні Анатолія Степанищева відстояли титул найсильнішого клубу країни, обігравши "Кременчук" (2:1).

З огляду на важливість поєдинку в Дружківці, обидві команди досить обережно почали зустріч на льодовій арені "Альтаїр". Глядачі намагалися гнати своїх улюбленців вперед, проте в першому періоді закинутих шайб так і не дочекалися.

Читайте: Фейль дня: канадський хокеїст безглуздо осоромився під час матчу НХЛ - курйозне відео

Основні події, які визначили переможця матчу, відбулися в другій двадцятихвилинці.

Рахунок у матчі відкрив нападник гостей Ігор Коваленя. Пропущений гол підбадьорив донеччан і "Донбас" пішов вперед із подвоєною силою.

Активність господарів дала про себе знати вже через 5 хвилин, коли Олег Шафаренко відновив статус-кво. А за 49 секунд до перерви Єгоров реалізував більшість, завершивши багатоходівку за участю Кочеткова і Благого. У третьому періоді глядачі голів більше не побачили.

Читайте: Російський хокеїст підлим вчинком спровокував бійку в матчі НХЛ: опубліковано відео інциденту

Таким чином "Донбас" достроково став п'ятикратним чемпіоном України, не дозволивши "Кременчуку" довести серію до вирішального 7-го матчу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що НХЛ прийняла важливе рішення щодо Олімпіади-2018.