ХК "Донбас" з розгромної перемоги стартував у чемпіонаті України

4,5 т.
ХК 'Донбас' з розгромної перемоги стартував у чемпіонаті України

У Дружківці відбувся матч першого туру чемпіонату України між ХК "Донбас" і "Білим Барсом" з Білої Церкви.

У першому періоді дуже гідно у воротах "Білого Барса" діяв Сергій Люльчук, пробити якого вдалося лише після швидкої комбінації Руслана Ромащенка та Володимира Чердака. Перший своїм пасом "відрізав" захисників і голкіпера "барсів", а другий - вразив уже порожній кут воріт.

Дивіться: ХК "Донбас" - "Білий Барс" - 9:0. Відео матчу

Тиск донецької команди посилився в другій третині гри. Дубль вдалося оформити Чердаку, потім екс-партнер Володимира по "Молодій Гвардії" захисник Данило Скрипець вразив ворота гостей, четверта шайба в матчі - на рахунку Микити Буценка - сина головного тренера "Білого Барса".

Піймавши кураж, в завершальному періоді підопічні Анатолія Степанищева засмутили суперника ще п'ять разів. Забивали Сергій Варламов, Всеволод Толстушко, Віктор Захаров, Сергій Бабинець і Сергій Кузьмик.

Підсумкова велика перемога з рахунком 9:0 дозволила "Донбасу" взяти дебютні три очки в чемпіонаті, а голкіперу Євгену Напненко - оформити перший в поточній першості шатаут!

"Донбас" - "Білий Барс" - 9:0 (1:0, 3:0 , 5:0)

Нагадаємо, що завтра, 27 вересня, відбудеться другий матч першого туру чемпіонату України "Донбас" - "Білий Барс", початок гри о 13:00.

Пряма відеотрансляція відбудеться на "Обозревателе", на сайті XSPORT.ua і на каналі сайту в YouTube.

У другому матчі дня в київському "Палаці спорту" "Рапід" впевнено обіграв "Компаньйон" - 4:2.

"Рапід" - "Компаньйон" - 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

1: 0 - І. Романенко (Бобков, Севастьянов) - 1:15,

1: 1 - Чорний (Шах, Козачук - бол.) - 11:24,

1: 2 - Михайлов (Волков, Резніченко) - 21:09,

2: 2 - Черниченко (Дворник, Коржилецькій) - 25:25,

3: 2 - Вербенко (Єловиков, Геращенко - бол . 5 на 3) - 50:01,

4: 2 - Вербенко (Ровінець, Мацібора - бол.) 55:50,

Воротарі: Степанков - Петленко.