ХК "Донбас" оновив рекорд України

1,8 т.
ХК 'Донбас' оновив рекорд України

У Харкові в заключному матчі першості України з хокею "Донбас" у матчі з місцевим "Витязем" оновив свій же національний рекорд. Завдяки перемозі із рахунком 5:0 донецькі хокеїсти набрали найбільше очок за всю історію регулярних чемпіонатів України - 113.

Після напруженого першого періоду команди не змогли відкрити рахунок у матчі, проте в середині другої третини гри Віктор Захаров точним кидком зміг вразити ворота харків'ян. У заключній частині гри "Донбас" продемонстрував відмінні навички реалізації більшості, забивши чотири шайби, маючи на одного гравця більше. Дубль Єгора Карпа і гол Микити Буценка були забиті за 2,5 хвилини, а переможну крапку в матчі поставив Віктор Шахворостов.

Читайте: ХК "Витязь" - ХК "Донбас" - 0-5: перемога чемпіона

"Витязь" - "Донбас" - 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)

Шайби : 0:1 Захаров, 28:26, 0:2 Карп (Горбань, Докшін), 42:59-бол, 0:3 Буценко (Шахворостов, Толстушко), 43:39-бол, 0:4 Карп (Кочетков, Докшін), 45:37-бол, 0:5 Шахворостов (Захаров, Буценко) 58:12-бол.

Нагадаємо, що перший матч стадії плей-офф "Донбас" - "Витязь" відбудеться 16 березня на Дружківській Арені "Альтаїр", початок матчу о 18:00.