Гран-прі Азербайджану закінчився неймовірною драмою незадовго до фінішу

7,3 т.
Гран-прі Азебрайджана

Пілот із команди Red Bull Серхіо Перес виграв Гран-прі Азербайджану, який став шостим етапом нинішнього сезону Формули-1. Мексиканський гонщик здобув першу перемогу в першості 2021 року.

Чинний чемпіон Льюїс Хемілтон з Mercedes стартував другим і захопив лідерство в самій кінцівці другого кола. Ферстаппен, який почав заїзд з третьої позиції, намагався впритул наблизитися до британця, але не міг перегнати другого Леклера до сьомого кола.

Хемілтон втратив лідерство після не найкращого піт-стопу. Механіки Mercedes витратили більше 4 секунд на заміну гуми, а ось його суперник з Нідерландів впорався за 1,9 секунди і перегнав свого головного конкурента. Льюїса обійшов і партнер Ферстаппена по Red Bull Серхіо Перес, який стартував шостим.

Макс Ферстаппен лідирував впродовж більшої частини гонки

Мексиканець відривався від британця на поворотах, а той намагався скористатися більш високою швидкістю на прямих відрізках, але йому ніяк не вдавалося обійти суперника і вступити в боротьбу за лідерство з представником Нідерландів.

Серхіо Перес (перший на фото) не давав Хемілтону обігнати себе

За п'ять кіл до фінішу трапилася справжня драма. Ферстаппен, який протягом більшої частини дистанції впевнено лідирував, зійшов з неї. Аварія з його участю призвела до повної призупинки гонки.

Розчарування команди Red Bull після аварії Ферстаппена
Ферстаппен не зміг стримати емоції після аварії

Після відновлення заїзду Хемілтон і Перес зійшлися в боротьбі за перше місце, і британець несподівано вибув з боротьби вже на першому повороті. Мексиканець свого не відпустив і фінішував першим. Слідом за ним гонку закінчили Себастьян Феттель з Aston Martin (+1.385) і П'єр Гаслі з Alpha Tauri (+2.762).