• Льюїс Хемілтон здобув десяту перемогу в сезоні й 94-ту в кар'єрі

• Серхіо Перес фінішував другим, повторивши свій найкращий результат у кар'єрі

• Себастьян Феттель вперше в сезоні потрапив на подіум

Гран-прі Туреччини

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон, вигравши Гран-прі Туреччини, достроково став чемпіоном світу з автогонок у класі Формула-1.

35-річний британець завоював 7-й титул у кар'єрі, зрівнявшись із легендарним Міхаелем Шумахером.

Головний конкурент Хемілтона Валттері Боттас посів 14-е місце, втративши навіть теоретичні шанси відіграти відставання за три гонки.

Другим на турецькому етапі, що пройшов у найскладніших дощових умовах, сенсаційно приїхав Серхіо Перес із Force India. Третім фінішував Себастьян Феттель з Ferrari.

Результати гонки
Причини сходів
Положення в чемпіонаті – особистий залік
Положення в чемпіонаті – Кубок конструкторів

Як повідомляв OBOZREVATEL, два тижні тому Льюїс Хемілтон із рекордом виграв історичний Гран-прі Формули-1.