Відбувся 1000-й Гран-прі Формули-1

14,8 т.

У Китаї відбувся 1000-й етап в історії чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1. Третя гонка сезону 2018/2019 пройшла на трасі в Шанхаї.

Ювілейний бій викликав величезний ажіотаж як у вболівальників, так і у пілотів і технічного персоналу. На машинах були присутні спеціальні наклейки, а перед стартом всi зробили спільну фотографію.

Гран-прі Китаю

Саму гонку виграли пілоти Mercedes. Льюїс Хемілтон став першим, а його партнер по команді Вальтері Боттас зайняв другий рядок. Третім фінішував Себастьян Фетель з Ferrari.

"Срібні стріли" стартували з першого рядка і впевнено пролідирували всю дистанцію.

Феттель на старті намагався обігнати свого напарника, Шарля Леклера, але зробити це зміг лише на 11-му колі після команди з боксів.

У Ferrari спробували таким чином скоротити відставання від Хемілтона, який від'їхав на той час вже на 8 секунд.

Особливого результату це не дало, більш того, Феттеля наздогнав Макс Ферстаппен (Red Bull), влаштувавши з німецьким гонщиком жорстку боротьбу.

Читайте: Помер директор Формули-1

Наступний етап пройде 28 квітня в Азербайджані на Гран-прі Баку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, німецький автогонщик Мік Шумахер, дебютував за кермом боліда Ferrari на тестах в Бахрейні.