У Монако пройшов самий легендарний Гран-прі Формули-1

15,9 т.

У неділю, 26 травня, в Монако відбувся шостий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 сезону 2019 року.

Легендарний етап, якому у цьому році виповнюється 90 років, виграв пілот Mercedes Льюїс Хемілтон. Британець, напередодні завоював поул і стартував з першої позиції, не віддав її до кінця гонки.

Протягом усіх 78 кіл Хемілтона намагався атакувати Макс Ферстаппен з Red Bull, але обігнати так і не зміг. Представник Голландії фінішував другим, проте через 5-секундний штраф, який отримав за небезпечний виїзд з піт-лейн, його місце на подіумі зайняв Себастьян Феттель. Макс опустився на 4 сходинку. Третім став Вальттері Боттас (Mercedes).

Гран-прі Монако

Невелике сум'яття на старті гонки вніс другий пілот Ferrari Шарль Леклер. Монегаск, що став днем раніше учасником грандіозної ганьби команди, стартував з 15-го місця, проривався в пелотоні, але проколов колесо і був змушений зійти.

Читайте: Страшна аварія та кома: помер легендарний чемпіон Формули-1 Нікі Лауда

Як повідомляв OBOZREVATEL, пілот Mercedes і діючий чемпіон світу в автоперегонах класу Формула-1 Льюїс Хемілтон став переможцем п'ятого Гран-прі сезону, який пройшов в іспанській Барселоні.